Bir başka WordPress sitesi

Bir Rüyadır Aşk

0 30
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bir Rüyadır Aşk

Arif Kılıçer’in Bir Rüyadır Aşk Kitabı  Sisyphos Yayınları’ndan çıktı. Başarılı kitap arka kapağında şu şekilde aktarılıyor : “Ben genç bir kızım. İyi günümde, yeşil gözlerim doğadaki bütün renkleri kıskandıracak kadar güzel… Hem de süslü cümlelerle yere göğe sığdırılamayacak kadar canlı bakışlarım var. Bazen yem yeşil bir deniz… Bazen uçsuz bucaksız yeşil bir vadi… Değerim paha biçilemez…

Ben genç bir kızım. Kötü günümde, herhangi bir yerde rast gelen herhangi bir çöp kutusuna bırakılıp, nereye atıldığı bile hatırlanmayacak bir sigara paketi kadar değersizim.

Nerdesiniz? Beni herkesten farklı bulanlar. Bana olan sevgisini tarif edecek kelime bulamayanlar. Değiştim mi gözünüzde? Ne oldu, mevta mıyım şimdi kalbinizde? Kalp mezarlığınıza gömdünüz mü beni de?” Bu güzel eseri mutlaka okuyun.

 

Arif Kılıçer

1982 yılının Mayıs ayında, bir Anadolu şehri olan Sivas’ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra, esnaf bir babanın evladı olarak iş hayatına atıldı. Birkaç yıllık esnaflık tecrübesinin ardından Vatani görevini yerine getirmek üzere askere gitti. 2006 Mart ayı itibarıyla memleketine gelerek ticarete kaldığı yerden devam etti. 2007-2009 yılları arasında İstanbul’da bulundu. ”Okumanın yaşı yoktur” düşüncesi ile 2011 yılında başladığı Cumhuriyet Üniversitesi, Yönetim ve Organizasyon Bölümü, Yerel Yönetimler Programı’ndan bölüm ikinciliğiyle mezun olduktan sonra özel sektörde iş hayatına tekrar başladı.  2015 yılında Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’ne dikey geçiş yaptı ve hala öğrenim hayatına devam etmekte. Lise yıllarında karakalem resim çizimlerine ilgi duymaya başladı. Amatör resimler çiziyor, çizdiği resimlerin bir köşesine, yaşadığı ya da tanıklık ettiği olayların uyandırdığı duygularla kısa notlar düşüyordu. Bu kısa notların bir gün kitaba dönüşeceğini hayal dahi etmemişti. İlerleyen zamanda yazdığı birkaç cümlelik notlar şiirlere, şiirler nesirlere ve nesirler de hikayelere dönüşmeye başladı. Şiir ve yazılarını okuyan dostlarının teşvikiyle de Nisan 2015’te Karakalem Notları kitabını yayımlayarak edebiyat dünyasına ilk adımı atmış oldu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.