Bir başka WordPress sitesi

Kit Harington ile nişanlısının akraba olduğu iddia edildi

0 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Game of Thrones dizisinin setinde tanışan ve 5 yıldır birlikte olan çift, ailelerine ve yakın arkadaş çevresine kendi aralarında nişanlandıklarını ve yakında evleneceklerini söylemişlerdi.

AKRABA OLABİLECEKLERİ İDDİASI ORTAYA ATILDI

Ancak Kit Harington ve Rose Leslie çiftiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı ve çiftin akraba olabileceği söylentileri yayıldı.

Kit Harington ve Rose Leslie’nin soylarının Britanya Kraliyet Ailesi’ne dayandığı biliniyordu. Sophie Wilkinson isimli bir Twitter kullanıcısı bu iddiaları kanıtlamak için derin bir araştırma içerisine girdi ve ikisinin biyografi sayfalarında ufak bir bilgiye rastladı.

Kit Harington ile nişanlısının akraba olduğu iddia edildi

BAĞ VAR

Wilkinson, hem Harington ve hem de Leslie’nin 1649 yılında hüküm süren İngiliz Kral 2. Charles ile akraba olduğunu tespit etti. Hcayat hikayesine göre; İngiltere Kralı 2. Charles, Harington’ın 8. göbekten büyük büyük dedesi…

Leslie’nin annesi Candida Mary namıdiğer Candy ise, 2. Charles’ın soyundan gelen Simon Fraser’ın torununun torunu oluyor. İkilinin arasındaki akrabalık dereceleri bir hayli uzak olsa da bir bağ olduğu kesin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.