Bir başka WordPress sitesi

Nurgül Düzenli / Haftalık Burç Yorumu

0 14
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nurgül Düzenli / Haftalık Burç Yorumu 

4-11 HAZİRAN HAFTASI BURÇLAR

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

 

Bu hafta Mars Yengeç burcuna , Venüs ise boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu durum sizler için evinizle ilgili konularda enerjinizin arttığını işaret ediyor. Ailenizle ilgili konularda daha hırslı, atak davranışlarınız söz konusu olabilir. Evinizde finansal konularda konuşmalar söz konusu olabilir. Kazançlarınız açısından artışların yaşanabileceği bir dönem.  Gelir artışınız olabilir veya kendi değerlerinizle ilgili yeni yapılanmalarınız söz konusu olabilir. Bilgi alışverişlerinizde yoğunluklar yaşanabilir ve yeni şeyler öğrenme isteğinde olabilirsiniz.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

 

Bu hafta Venüs gezegenin Boğa burcuna geçiyor olması sizler için sevgi paylaşımlarının çoğalacağı bir haftayı işaret ediyor. Bu dönem fiziksel görüntünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Saçınız, kıyafetiniz ile ilgili yenilikler dönemi sizin için. Venüs gezegeni çevrenizin tüm ilgisini üzerinize çekebilir. Marsında Yengeç burcuna geçtiği bu hafta sizler için yakın çevrenizde hareketliliği işaret ediyor. Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız ile ilgili gündemlerde ani çıkışlarınız söz konusu olabilir. Eğitim ile ilgili gündemleri olanlar için , uğraştırıcı konuları olabilir.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri maddi konularda hareketlendiriyor. Finansal olarak kazançlarınızda artış olabilir, ancak harcamalarınızın da artması söz konusu olabilir. Özellikle Venüs’ün de boğa burcuna geçmiş olması sizler için ilişkilerinizle ilgili geri planda kalan gündemlerle ilgilenebileceğinizi işaret ediyor. Finansal konularla ilgili çevrenizden gizli kalmış gündemlerle ilgilenebilirsiniz.Yaratıcılığınızın artacağı bu dönem, yeni fikirler , projeler karşınıza gelebilir.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın sizin burcunuza geçiş yapıyor olması sizlere hareketlilik getiriyor. Yaşamınızda motivasyonlarınızın artacağı bu dönem , duygularla , aile ile ilgili konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Bazı durumlarda mücadele edeceğiniz konularla karşı karşıya kalabilirsiniz. Venüs gezegenin  Boğa burcuna geçiyor olması sizleri sosyal ortamlarda aktiflik getiriyor. Arkadaşlarınız desteğini alabilirsiniz veya arkadaş gruplarına daha çok dahil olabilirsiniz.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri içsel olarak mücadeleye sevk edebilir. Çevrenizle ailenizle ilgili bastırılmış gizli gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Annenizle ilgili bir gündem içsel olarak sizleri zorlayabilir. Bu dönem iş hayatınızda olumlu etkiler sizleri bekliyor. Venüs’ün Boğa burcuna geçiyor olması sizlerin kariyerine destekleyici etkiyi veriyor. İşinizle ilgili gelir artışınız olabilir veya gelir artışları yaşanabilir. İş yerinizde tüm dikkatleri üzerinize çeleceğiniz bu dönem, iş verenlerinizden destek alabilirsiniz.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri gelecek beklentilerinizle ilgili mücadeleli konular içine alabilir. Umutlarınızın yön değiştirdiğini hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla gerginlikleriniz söz konusu olabilir.Hedeflerinizi tekrar gözden geçirme süreci diyebiliriz.  Venüs gezegeninin Boğa burcuna geçiş yapıyor olması bu dönem odağınız da seyahatler, yabancılar, yurtdışı konuları, akademik eğitim konuları , seminerler önceliğiniz de olabilir. Uzak akrabalarınızla daha çok iletişimde kalabilirsiniz. Keyifli tatil planları yapabilirsiniz, yaşamda daha huzuru daha çok hissedebilirsiniz.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri iş hayatınızda bir takım gündemleri getiriyor. Kariyerinizde mücadeleli  durumlar söz konusu olabilir. Bu hafta hedeflerinizi gözden geçireceğiniz durumlar yaşanabilir. İş hayatında duygusal kararlarınız sizleri yanıltabilir. Venüs gezegeninin Boğa burcuna geçiş yapıyor olması sizler için eşin geliri veya ortağın geliri ilgili artışlar yaşanabilir. Maddi fırsatları yakalayacağınız bu dönem, ödemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bazılarınız ilişkiler açısından yeni tanışmalar yaşayabilir.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri yolculuklar alanınızda etkiliyor. Yabancılar, seyahatler, felsefi konular, eğitsel konular daha çok odak noktanız da yer alabilir. Medya , tanıtım gibi konularla ilgilenebilirsiniz.Bu hafta Venüs’ün Boğa burcuna geçiyor olması ilişkilerinizle ilgili daha yapıcı olacağınız durumları işaret ediyor. Aynı zamanda ortaklı işlerinizde hareketlilik gözlemlenebilir. Bazılarınız için ilişkinizi resmileştirecek fırsatlar anlamına gelebilir.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri finansal konularda mücadeleli konuları getirebilir. Eşin geliri veya ortaklarınızdan gelirleriniz ile ilgili hareketli bir dönemi işaret ediyor. Bazı günler içsel huzursuzluk hissediyor olabilirsiniz. Venüs gezegeninin Boğa burcuna geçiş yapıyor olması iş hayatınızda verimli bire süreci işaret ediyor. İş hayatınızda kadınlarla ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir veya destekler alabilirsiniz. Sağlık ile ilgili gündemi olanlar için, fırsatlar yakalayabilirler.

 

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri ilişkilerinizde hareketliliği getiriyor. Evliliğinizde duygusal iniş çıkışlarınız söz konusu olabilir.Beklentilerinizi iyi değerlendirmeli ve gerçekçi olmaya çalışmalısınız.  Bu dönem Venüs ‘ünde boğa burcuna geçiş yapıyor olması çocuklarla ilgili gündemleriniz de sevgi dolu yaklaşımlarınız olabileceğiniz işaret ediyor. Bu dönem yaratıcılığınızın arttığı gündemleriniz söz konusu olabilir.

 

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri günlük hayatınızda hareketliliği getiriyor. Sorumluluklarınız ile ilgili mücadeleli gündemleriniz olabilir. Sağlık konuları,  çalışma hayatı bu hafta öncelikli odak noktanız da yer alabilir.  Bu dönem Venüs’ün Boğa burcuna geçiyor olması ev hayatınızda keyif ve konfor yaratma isteğinizi işaret ediyor. Evinizi güzelleştirmek ihtiyacınız söz konusu olabilir. Bu dönem aile içinde  paylaşımlarınız daha içten ve sevgi dolu olabilir.

 

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

 

Bu hafta Mars’ın yengeç burcuna geçişi sizleri  aşk hayatınızla ilgili hareketliliği getiriyor . Duygularınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz ve daha yaratıcı olabilirsiniz.  Çocuklarla ilgili konularda hareketlilikler söz konusu olabilir.  Bu dönem Venüs’ün Boğa burcuna geçiyor olması yakın arkadaşlarınızla, akrabalarınızla , komşularınızla ilgili konularsa sevgi dolu paylaşımlara işaret ediyor, desteklendiğiniz bir süreç diyebiliriz.  Özellikle sosyal medya konuları ile ilgili hareketlilikler söz konusu olabilir.

 

 

 

 

ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM

 

 

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

 

BLOG:   http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/

 

TELEFON : 0 533 428 47 02

 

 

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.