Bir başka WordPress sitesi

Nurgül Düzenli / İkizler Burcunda Yeniay

0 17
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nurgül Düzenli / İkizler Burcunda Yeniay

 

26 Mayıs Saat 22:44 de İkizler burcunun 4 derecesinde Yeniay meydana gelecek .

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniay sizler için yakın çevrenizde, akrabalarınızla ilgili gündemlerde yeni girişimleri işaret ediyor. Ayrıca ticari konular , sosyal medya konuları, yolculuklar konusunda yeni başlangıçlarınız söz konusu olabilir. Eğitim konularında yapılandırma ve değişimden geçtiğiniz bu süreçlerde , hayatınızda ani kararlar alabilirsiniz. Finansal konular üzerinde planlı hareket edeceğiniz, yeni alım satımlar gerçekleştireceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Sizler için hareketli bir hafta olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda finansal konularda yenilikler sizleri bekliyor. Maddi manevi sahip olduğunuz değerler konusunda  yeni planlamalarınız söz konusu. Para ile ilgili harcamalarda riskli girişimler için uygun bir dönem değil.  Bu süetçe eğitim , ticaret gündemleriyle ilgilenebilirsiniz. Bilgi alma haberleşme konuları yoğun gündeminizde yer alabilir. Yaşadığınız değişimler ve dönüşümler sizleri hem maddi hem manevi konularda sistem gerekliliğini işaret ediyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda iç ve dış dünyanızda yenilenmeyi işaret ediyor. Bu dönem fiziksel görüntünüzü değiştirebilir, imajınızda yeniliklere gidebilirsiniz. Bu dönem ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız veya evliliğinizle ilgili konularda gelecek beklentilerinizde değişimler yaşadığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Bu dönem özgürlüğünüz için yeni girişimler başlatabilirsiniz. Sizin için kendi gücünüzü elinize aldığınız konularınız olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  güneş ikizler 12 . Ev Merkür boğa 11 .ev Satürn 6  uranüs 10

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda , kendi içinizde iyimser duygularınızda farkındalıklarınız gerçekleşiyor. Gizli bir gündemin ortaya çıkması da söz konusu olabilir. Sosyal ortamlarda , arkadaşlarınızla ilgili bir konuda yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Bu dönem günlük işleyişinizde , iş hayatınızda yeni yapılanmalarınız söz konusu . Kariyeriniz ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda gelecek beklentileriniz, umutlarınızla ilgili değişim döneminden geçiyorsunuz. Bu dönem iş hayatınız , yaşamsal hedefleriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeniay ile birlikte aldığınız kararlarda istikrarlı olmak üzere gökyüzü sizleri destekliyor. Çocuklar, aşk hayatınız , yaratıcılığınızın gündemde olduğu bir hafta sizler için.  Canlılığınızın arttığı bu dönem, seyahatlere çıkabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda , iş hayatınızla ilgili yeni adımlar sizleri bekliyor. Kariyerinizle ilgili yeni girişimler, şehirdışı odaklı yeni projeler söz konusu olabilir. Ayrıca bu dönem ailesel konular , yaşadığınız yer, adresiniz de değişimler söz konusu olabilir. Finansal konulara yaklaşımınızda yeni durumlar ortaya çıkabilir. İş sorumluluklarınız açısından hareketli bir hafta sizi bekliyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda , seyahatler, yolculuklar gündeme gelebilir.  Bu dönem idealleriniz için yeni girişimler başlatabilirsiniz. Finansal olarak planlamalarınızında artacağı bu dolunayda , yaşamdan daha çok keyif almanın yollarını keşfedebilirsiniz.  Edindiğiniz bilgilerle ilgili yapılandırmalarınız söz konusu olabilir, bazılarınız yeni eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkileriniz bu dönem ani gündemler gerçekleşebilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda , kazançlarınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Miras, nafaka, banka kredileri, eşin parası gibi gündemlerde yeni durumlar gerçekleşebilir. Bu dönem ikili ilişkilerinizde iletişiminiz yoğunlaşabilir. Günlük işlerinizdeki dialoglarınızda , iş arkadaşlarınızla veya yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda , evliliğinizle ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir dönem olabilir. Özellikle yeniay etkisiyle günlük işleyişinizi değiştirecek yeni adımlar atabilirsiniz. Yaşamınızda yapılanma döneminden geçiyorken , özgürlüğünüz ve sorumluluklarınız arasında kaldığınız durumlar söz konusu olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda, iş koşullarının ön planda olduğu durumlar söz konusu olabilir. Yanınızda çalışan kişilerle yeni gündemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda yeni tanışmalar yaşayabilir. Bu dönem içsel olarak kendinizi kısıtlanmış ve yönsüz hissediyor olabilirsiniz. Yeniay ile birlikte birazda olsa yaşamınızda yenilikler yaşanabilir. Ayrıca yaşadığınız yer ile ilgili ani kararlar alabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda , aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, yaratıcılığınız ön planda olduğu durumlar söz konusu olabilir. Yeniay etkisi ile kendinizi  kolaylıkla ortaya koyacağınız durumlar olabilir. Ayrıca evinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem sosyal olarak kısıtlandığınız durumlar söz konusu olsada, yeniay ile birlikte canlanma yaşayabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniayda ailenizle ilgili konular dikkat çekici. Yaşadığınız yer, aile bireyleriniz ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Akrabalarınız, yakın çevreniz ile ilgili konularda yenilenmeleriniz olabilir, destekler alabilirsiniz.  Ayrıca iş hayatınızla ilgili kısıtlandığınız bu dönem , parasal konularda yeni yapılanmalarınız söz konusu olabilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.